Jak kurz probíhá

 

 1. Zahájení kurzu: Předně je třeba vyplnit a přinést přihlášku a potvrzení od lékaře. Potřebné dokumenty lze stáhnout a vytisknout v odkazech na našich stránkách (přihlášku oboustranně vytisknout!) nebo si je můžete vyzvednout osobně v naší kanceláři každý všední den mezi 12:00 – 16:00. Po přinesení přihlášky a potvrzení od lékaře obdrží student Průkaz žáka, výukové materiály (učebnici, CD) a je mu vytvořen účet pro online plánování jízd. Je pouze na Vás jak často si jízdy budete plánovat, od toho se bude odvíjet délka kurzu. (Kurz lze absolvovat za přibližně 4-5 týdnů)


 2. Úhrada kurzovného: Platit můžete buď v hotovosti nebo převodem na bankovní účet, č.ú.: 2500779590/2010. Platí se celá částka dle našeho ceníku, příp. je možné zaplatit polovinu kurzovného jako zálohu a zbytek doplatit v průběhu kurzu. Na formě úhrady se domluvíme v kanceláři při zahajování kurzu, vyjdeme Vám vstříc.

   

 3. Co je v ceně: Kurzovné zahrnuje celý kurz autoškoly včetně výukových materiálů a první závěrečnou zkoušku (při první závěrečné zkoušce platí student poplatek magistrátu 700,- Kč).

   

 4. Co obsahuje výcvik na Sk.B: Výcvik se skládá z teoretické a praktické části. Počty hodin výuky a jízd odpovídají zákonem stanoveným hodnotám. Teorie probíhá na učebně v odpoledních hodinách podle individuálního plánu, praktická část ve vozidle sestává z 28 vyučovacích hodin neboli 14 jízd po 2 hodinách. První jízda probíhá na cvičebním prostoru mimo veškerou dopravu pouze mezi dopravními kužely.

   

 5. Plánování jízd: Student si jízdy plánuje sám v rámci možností našeho online plánování jízd. Ve výjimečných případech lze plánovat jízdy osobně přímo s vedením autoškoly. Pokud se student nemůže dostavit na naplánovanou jízdu, je nutné informovat o tom vedení autoškoly na tel 739 013 156. Neomluvená absence je dle našeho ceníku trestána pokutou 300,- Kč.

   

 6. Řidičské oprávnění skupiny B opravňuje k řízení:– motorových vozidel s max. přípustnou hmotností do 3 500 kg a max. 8 místy k sezení kromě místa řidiče; smí být připojeno přípojné vozidlo o max. přípustné hmotnosti do 750 kg– traktory a samojízdné pracovní stroje s max. přípustnou hmotností do 3 500 kg– jízdní souprava s max. přípustnou hmotností soupravy do 3 500 kg a maximální přípustná hmotnost přípojného vozidla nepřevyšuje pohotovostní hmotnost motorového vozidla.– vozidel zařazených do sk.A1 s automatickou převodovkou

Informace Autoškola Blansko - Tomek: Pokračováním v návštěvě na webu autoškoly souhlasíte s používáním cookies a vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Více informací

Autoškola Blansko - Tomek: Cookies na tomto serveru jsou ve stavu "povolené cookies", Díky této službě máte ty nejlepší služby na jednom místě. Jestliže budete pokračovat na webu bez změny cookies, klikněte na "Pokračovat" níže.

Zavřít